Úvod

 
 
Mgr. Jana Brunnerová, mob.: +420 607 250 027 -
 
 
Poslední aktualizace:
19.10.2012 v 13:00:11

Úvod


  V současné době v naší populaci citelně přibývá logopedických vad. Nezřídka se stává, že děti při nástupu povinné školní docházky špatně mluví, jejich řeč je patlavá a špatně srozumitelná. Děti mnohdy mívají malou slovní zásobu, špatnou gramatickou stavbu řeči a cekově neuspokojivé vyjadřovací schopnosti. Do 7 roku života by však děti měly zvládat veškeré základy mateřského jazyka. Stimulovat správný vývoj řeči, například společným čtením pohádek, večerním povídáním si o tom, co jsme za celý den zažili apod., je proto velmi důležité již u malých dětí.


   Práce logopeda pak nastupuje tehdy, projeví-li se u jedince nějaká forma narušené komunikační schopnosti. Logoped provede vstupní vyšetření a diferencionální diagnostiku a následně vypracuje pro každého klienta individuální plán reedukace. Klade přitom důraz na osobní přístup ke každému klientovi.


   Máte také dojem, že právě Vaše dítě by mohlo mluvit lépe? Že vy mu v rodině sice rozumíte, ale jeho komunikace s okolním světem je složitější? Zkuste navštívit soukromou logopedickou poradnu v Jihlavě, kde Vám a Vašim dětem bude poskytnuta kvalifikovaná péče v oblasti poruch komunikace.
 
 
 
 
(C) 2012 LogopedieJihlava.cz | web od ChytryAdmin.cz
Home